Współpraca:Aktualne projekty

Szukaj

W ramach realizowanego przez naszą szkołę programu Erasmus+ Schengen 2.0 Europa ohne Grenzen w dn. 22-28.04.2018 będziemy gościć u nas 16 osobową grupę młodzieży z Niemiec, Francji, Węgier i Rumunii.

Ponieważ program przewiduje, że młodzież będzie mieszkać u rodzin goszczących, poszukujemy uczniów z naszej szkoły, którzy mogliby przyjąć do siebie kolegę/koleżankę z zagranicy. Młodzież mówi po angielsku, więc nie będzie problemów z komunikacją. Gdy otrzymamy dane osób przyjeżdżających, udostępnimy wam adresy mailowe waszych gości, tak abyście mogli się wcześniej poznać.

Nasi uczniowie, którzy mieszkali u swoich kolegów na Węgrzech, są bardzo z tego zadowoleni.

Uczniowie, którzy się zdecydują przyjąć u siebie gościa, otrzymają punkty do zachowania i oceny z języka obcego za aktywność.

Mamy już kilka zgłoszeń, czekamy na kolejne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nauczycielami realizującymi projekt (pp. Z. Półchłopek, M. Gancarz, E. Kozielec, K. Kenar, M. Hejnar, B. Gałązka, J. Pulnar) lub z innymi nauczycielami, zwłaszcza języków obcych.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk