Współpraca:Szukaj

27 listopada 2017 r. odbył się etap szkolny "Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych" spośród 43 uczniów biorących udział w olimpiadzie  wyłoniono 3 najlepszych uczestników, którzy będą reprezentować Szkołę na etapie wojewódzkim:
Ewelina Borek IV TE
Izabela Wilk II TE
Natalia Jaworska III TH
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
Opiekunowie:A. Karaś, A. Majkut, J. Pulnar.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk