Współpraca:Szukaj

Uczeń klasy II LOa Rafał Gazda zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach organizowanego przez Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Współorganizatorami olimpiady są uczelnie wyższe na terenie kraju, a patronat honorowy objęli: Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Drugi etap olimpiady odbędzie się 15 grudnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Nagrodami w konkursie są indeksy na wyższe uczelnie (48 indeksów), staże w wybranych redakcjach Wydawnictwa Bauer, Interii lub RMF FM i RMF Maxxx oraz nagrody rzeczowe.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk