Wręczenie nagród w konkursie ? KREATOR MODY 2012?

W dniu 31 maja 2012 roku w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. J. Szczepanika w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień przyznanych w konkursie, adresowanym do gimnazjalistów, pod hasłem ?KREATOR  MODY 2012?.
Do II edycji konkursu swoje prace zgłosiło 72 gimnazjalistów, co wskazuje na rosnące zainteresowanie tematyką mody wśród młodzieży.
W spotkaniu udział wzięli uczniowie  nagrodzonych i wyróżnionych prac wraz ze swoimi merytorycznymi opiekunami.
Wręczenia nagród i wyróżnień dokonał dyrektor szkoły mgr Andrzej Gregorczyk wraz z opiekunami poszczególnych kategorii konkursu tj. Martą Bożek- Pocenty - dodatek do odzieży i Teresą Belcik - projekt plastyczny ubioru.
Podczas spotkania uczniowie mogli zwiedzić wystawy prezentujące prace konkursowe w obu kategoriach, zapoznać się z możliwościami dalszego rozwijania swoich pasji w dziedzinie mody i stylizacji na kierunku odzieżowym, a także zwiedzić szkołę i poznać jej bazę dydaktyczną.

Link do galerii

Opracowała: Marta Bożek- Pocenty

W przyszłym roku III edycja konkursu ?Kreator Mody 2013?
Zapraszamy!