Pokonkursowa wystawa  prac uczestników konkursu dla gimnazjalistów ? KREATOR MODY?

Wystawa prezentuje prace uczestników II edycji konkursu ?KREATOR MODY? dla gimnazjalistów w kategorii:

I -   gotowy wyrób dodatku do odzieży,
II -  projekt plastyczny ubioru

zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie pod hasłem:

?Moda młodzieżowa inspirowana naturą?.

Celem konkursu było rozwijanie twórczej i aktywnej postawy uczniów oraz pozyskiwanie młodych talentów wśród gimnazjalistów zainteresowanych kreowaniem stylizacją, w tym chętnych do kształcenia i rozwoju swoich predyspozycji w Technikum Odzieżowym w zakresie projektowania, stylizacji i kreowania ubioru.Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.
Wystawę dodatków do odzieży przygotowała Marta Bożek-Pocenty przy współpracy Magdaleny Kaszy i Elżbiety Zajdel (biblioteka szkolna). Wystawę projektu plastycznego przygotowała Teresa Belcik (hall budynku ?A?).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Ekspozycja czynna do końca czerwca 2012 roku