Anna Delimat ? nauczyciel bibliotekarz; magister pedagogiki w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, ukończyła Uniwersytet Rzeszowski w 2005 roku, absolwentka Pomaturalnego Studium Zawodowego Centrum Edukacji Bibliotekarskiej, Informacyjnej i Dokumentacyjnej im. H. Radlińskiej w Warszawie, Filia w Rzeszowie w 2003 r.; ukończyła studia podyplomowe ?Technologie informacyjne i bibliotekoznawstwo? w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w 2011 r. W szkole pracuje od 1 września 2006 roku.

Magdalena Kasza ? nauczyciel bibliotekarz; magister pedagogiki, ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczo-Ekonomiczną w Łodzi w 2007 r., licencjat z pedagogiki uzyskała w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie w 2005 r.; absolwentka Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego i Bibliotekarskiego w Krośnie z 1982 r. W szkole pracuje od 1 listopada 1982 r.

Elżbieta Zajdel ? nauczyciel bibliotekarz; magister bibliotekoznawstwa i informacji naukowej. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Krakowie w 1982 r.; absolwentka Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego i Bibliotekarskiego w Krośnie z 1975 r. Pracuje w szkole od 1 września 1976 r. Wyróżniona za swoją pracę Nagrodą Prezydenta Miasta Krosna w 2001 i 2010 roku.