Oferta 2016/2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/207

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce enim risus, pellentesque sed libero eget, tristique molestie sapien. Sed ut enim eget elit congue pellentesque sed vel felis. Curabitur lobortis nunc orci, ut congue massa tristique ut. Fusce fermentum non odio vel congue. Fusce sed erat ipsum.

W dniach od 31 stycznia do 2 lutego 16 uczniów szkoły brało udział w wyjazdowym szkoleniu dotyczącym obsługi komputerowego programu "Przedsiębiorstwo symulacyjne".

Obóz naukowy odbył się w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Szkoła Kluczowych Kompetencji", a prowadzonego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W projekcie szkoła uczestniczy od 3 lat. W szkoleniu wzięło udział ok. 150 uczniów szkół południowo-wschodniego regionu Polski. Oprócz części szkoleniowej młodzież spędzała w sposób atrakcyjny czas w zespole hotelowo-parkowym Dwór OSTOYA w Jasionce koło Rzeszowa.