Konkurs "Aplikacja jako motyw zdobiący"

W dniu 3 stycznia 2011 r. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs pod hasłem: "Aplikacja jako motyw zdobiący" przeprowadzony w ramach przedmiotu pracownia materiałoznawstwa odzieżowego, jako podsumowanie Warsztatów Rękodzieła Artystycznego nt. "Techniki mieszane w projektowaniu i komponowaniu aplikacji".

Udział w konkursie wzięły uczennice klasy II i III Technikum Odzieżowego. Tematem przewodnim było zaprojektowanie i wykonanie dodatku do odzieży lub elementu dekoracji wnętrz z zastosowaniem dowolnie wybranej techniki aplikacji. Laureatami konkursu zostały:

I miejsce ? Edyta Owsińska kl. III TO,

II miejsce ?Magdalena Kleszko kl. III TO,

III miejsce ? Justyna Turek kl. III TO.

Warsztaty Rękodzieła Artystycznego oraz konkurs opracowała i przeprowadziła mgr inż. Marta Bożek ? Pocenty, nauczyciel pracowni materiałoznawstwa odzieżowego w ZSP Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie.

Nagrodzone prace:

I miejsce - torba