Wręczenie nagród w konkursie ? Kreator mody?

W dniu 23 maja 2011 roku w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. J. Szczepanika w Krośnie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień przyznanych w konkursie adresowanym do gimnazjalistów pod hasłem ?KREATOR MODY?.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie oraz ich opiekunowie.
Wręczenia nagród i dyplomów wyróżnień dokonał dyrektor szkoły mgr Andrzej Gregorczyk. Podczas spotkania uczniowie mogli również zapoznać się bliżej z możliwościami dalszego rozwijania swoich pasji w dziedzinie mody i stylizacji ubioru na kierunku proponowanym przez szkołę ora bazą dydaktyczną i jej osiągnięciami w tej dziedzinie.

Opracowała: Marta Bożek- Pocenty