Pedagog szkolny: mgr Katarzyna Sterkowiec
W roku szkolnym 2012/13 w naszej szkole uczy 70 nauczycieli.
Lista nauczycieli według komisji przedmiotowych.
Komisja Przedmiotów Humanistycznych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Teresa Belcik | wiedza o społeczeństwie pracownia stylizacji i kreowania ubiorów towaroznawstwo jako przedmiot handlu podstawy projektowania odzieży historia i społeczeństwo |
mgr | Elżbieta Brynecka |
wiedza o kulturze historia i społeczeństwo zajęcia artystyczne |
mgr | Małgorzata Fejkiel |
język polski retoryka |
mgr | Halina Figat |
geografia geografia turystyczna |
mgr | Bartosz Gałązka |
język polski zajęcia artystyczne |
mgr | Marek Gancarz |
historia, historia i społeczeństwo wiedza o społeczeństwie |
mgr | Andrzej Guzik |
historia historia i społeczeństwo |
mgr | Magdalena Hejnar | religia |
mgr | Magdalena Hołowicka-Szubra |
język polski komunikacja medialna |
mgr | Magdalena Kasza | nauczyciel bibliotekarz |
mgr | Bogusława Kopczyk | język polski |
mgr | Barbara Krukar | religia |
mgr | Jadwiga Kupczyk | język polski |
mgr | Damian Pulnar |
historia historia i społeczeństwo wiedza o społeczeństwie |
mgr | Aneta Rosenbaiger |
historia historia i społeczeństwo wiedza o społeczeństwie |
mgr | Renata Szuba | religia |
mgr | Katarzyna Ukleja | język polski |
mgr | Magdalena Wydra |
historia historia i społeczeństwo wiedza o społeczeństwie |
mgr | Elżbieta Zajdel | nauczyciel bibliotekarz |
Liczba nauczycieli w Komisji Przedmiotów Humanistycznych: 19
Komisja Języków Obcych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Joanna Bober |
język angielski język angielski zawodowy w branży ekonomicznej język angielski w działalności handlowej |
mgr | Tomasz Celej |
język angielski język angielski w działalności handlowej |
mgr | Michalina Ginalska |
język angielski język angielski zawodowy język angielski zawodowy w branży ekonomicznej |
mgr | Irena Dziadosz |
język niemiecki język rosyjski |
mgr | Małgorzata Hejnar |
język angielski |
mgr | Irena Jakubowicz |
język angielski język angielski zawodowy język angielski zawodowy w odzieżownictwie |
mgr | Krystyna Kenar |
język francuski wiedza o kulturze |
mgr | Elżbieta Kozielec | język niemiecki |
mgr | Monika Leczek | język angielski |
lc. | Elżbieta Lenik |
język angielski język angielski zawodowy język angielski w działalności handlowej |
mgr | Zbigniew Półchłopek | język niemiecki |
mgr | Jerzy Rapa |
język angielski język angielski zawodowy |
mgr | Monika Szczurek | język niemiecki |
mgr | Ewelina Tokarz | język angielski |
Liczba nauczycieli w Komisji Języków Obcych: 14
Komisja Przedmiotów Ścisłych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Maria Brożek - Klara | matematyka |
mgr | Anna Finfa | matematyka |
mgr | Andrzej Gregorczyk | matematyka |
mgr | Kinga Juszczęć - Konopka |
biologia biologia i medycyna chemia |
mgr inż. | Stanisław Kijowski |
biuro rachunkowe kadry i płace |
mgr inż. | Alicja Kowalik | matematyka |
mgr | Beata Madejska |
informatyka podstawy turystyki pracownia obsługi informatycznej w turystyce |
mgr | Elżbieta Marczuk | matematyka |
mgr | Agata Niepokój |
biologia biologia i medycyna przyroda |
mgr | Anna Pelc - Zygmunt | fizyka i astronomia |
mgr | Marzena Prajsnar |
chemia przyroda |
mgr | Andrzej Rosenbaiger |
działalność przedsiębiorstw biuro rachunkowe geografia komunikacja medialna informatyka |
mgr inż. | Teresa Sawaryn | chemia |
mgr | Marta Styczeń |
fizyka matematyka przyroda |
mgr | Anna Zając | matematyka |
Liczba nauczycieli w Komisji Przedmiotów Ścisłych: 15
Komisja Wychowania Zdrowotnego i Sportu
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Marta Bobusia | wychowanie fizyczne |
mgr | Łukasz Głowiński | wychowanie fizyczne |
mgr | Paweł Guzik | wychowanie fizyczne |
mgr | Rafał Kustroń | wychowanie fizyczne |
mgr | Dariusz Niepokój | wychowanie fizyczne |
mgr | Stanisław Nowak | wychowanie fizyczne |
mgr | Marcin Turek |
geografia geografia turystyczna wiedza o kulturze przyroda |
Liczba nauczycieli w Komisji Wychowania Zdrowotnego i Sportu:7
Komisja Przedmiotów Zawodowych
tytuł | imię i nazwisko | nauczany przedmiot |
mgr | Anna Bogacz | zajęcia praktyczne (odzieżowe), geografia, środki transportu organizowanie procesów produkcyjnych marketing i sztuka negocjacji w spedycji podstawy prawa transportowego techniki biurowe zarządzanie działalnością spedycyjną |
mgr inż. | Marta Bożek - Pocenty |
podstawy przedsiębiorczości materiałoznawstwo odzieżowe działalność gospodarcza w przemyśle odzieżowym |
mgr | Anna Karaś |
pracownia sprzedaży pracownia spedycji symulacyjna firma handlowa |
mgr | Ewa Kłos | pracownia turystyczna |
mgr | Bernarda Kniażyńska |
organizacja imprez i usług turystycznych pracownia turystyczna działalność przedsiębiorstw pracownia informacji turystycznej pracownia technik biurowych |
mgr | Grażyna Korzec |
marketing w działalności handlowej podstawy prawa transportowego obsługa klienta |
mgr | Zbigniew Koziana |
geografia podstawy przedsiębiorczości pracownia statystyki |
mgr | Janina Kubit |
analiza ekonomiczna i sprawozdawczość symulacyjna firma handlowa biuro rachunkowe kadry i płace rachunkowość finansowa |
mgr | Angelika Majkut |
pracownia informacji turystycznej rachunkowość finansowa pracownia sprzedaży obsługa klienta organizacja imprez i usług turystycznych |
. | Wiesława Szwast |
kreowanie ubiorów konfekcjonowanie odzieży - zajęcia praktyczne |
Liczba nauczycieli w Komisji Przedmiotów Ekonomicznych: 10