Wiarygodna szkoła

Współpraca:



Szukaj

Lista uczniów (oprócz klas maturalnych), którzy w wyniku klasyfikacji  w roku szkolnym 2009/2010 uzyskali najlepszą średnią ocen z przedmiotów obowiązkowych.

L.p. Nazwisko i imię Klasa Śr. ocen
1 Szczęsny Rafał 3to/s 5,24
2 Lechowicz Jakub 3tea 5,13
3 Forystek Klaudia 1lod 5,07
4 Cwynar Natalia 2te 5,05
5 Wilusz Dorota 2tt 5,00
6 Królicki Przemysław 2te 4,94
7 Turek Justyna 3to/s 4,86
8 Sokołowska Patrycja 2loc 4,85
9 Nycz Anna 1lod 4,85
10 Wajda Martyna 1lod 4,85
11 Jamróg Anna 1lod 4,84
12 Silniewicz Małgorzata 2lod 4,83
13 Tucka Weronika 2lod 4,83
14 Leśniak Anna 3tt 4,82
15 Kuliga Jonasz 3teb 4,80
16 Przybyła Konrad 3tea 4,80
17 Jezior Marta 1lod 4,78
18 Smagacz Paulina 1lod 4,78
19 Szczęsna Mariola 3tt 4,76
20 Szczurek Magdalena 2th 4,76
21 Lenik Iwona 2loe 4,76
22 Wierdak Anna 2loe 4,76
23 Wnęk Joanna 1te/s 4,76
24 Guzik Joanna 3th 4,70
25 Szczęsna Marcelina 3tt 4,65
26 Winiarska Anna 1loa 4,64
27 Domańska Dorota 1lod 4,64
28 Gajda Grzegorz 1loe 4,64
29 Wnęk Mateusz 1loe 4,64
30 Drozd Anna 2loa 4,62
31 Piórko Kamil 3teb 4,60
32 Filar Marzena 3th 4,60
33 Hunia Justyna 3th 4,60
34 Jakieła Joanna 3tea 4,60
35 Murdzek Anna 3tea 4,60
36 Penar Małgorzata 3tt 4,59
37 Prajsnar Monika 1loa 4,57
38 Gonet Dorota 1lod 4,57
39 Rygiel Bożena 2loa 4,57
40 Szmyd Agata 2te 4,57
41 Hawrot Natalia 3tt 4,53
42 Jakieła Kamila 3tea 4,53
43 Hajnas Angelika 1te/s 4,52
44 Jaracz Wioletta 2te 4,52
45 Szymkowicz Monika 1lob 4,50
46 Matelowska Natalia 1lod 4,50
47 Stodolak Marek 1loe 4,50
48 Jucha Patrycja 2tt 4,50
49 Kubik Iwona 3tea 4,47
50 Jabłecka Martyna 2loc 4,46
51 Szałankiewicz Paulina 2loc 4,46
52 Śnieżek Katarzyna 2lod 4,46
53 Płonka Justyna 2loe 4,46
54 Urbanek Gabriela 2loe 4,46
55 Wilusz Radosław 1loe 4,43
56 Czaja Magdalena 3tt 4,41
57 Lidwin Agata 3tt 4,41
58 Rajchel Anita 3tt 4,41
59 Stefan Monika 3tt 4,41
60 Jastrząb Mateusz 1loa 4,38
61 Drozd Jolanta 1th 4,38
62 Wacławik Anna 2tt 4,37
63 Marszał Magdalena 1te 4,35
64 Urbanik Patrycja 1te 4,35
65 Garnczarska Monika 2lob 4,35
66 Gacek Katarzyna 3tt 4,35
67 Grzesik Mateusz 3tt 4,35
68 Woźniak Klaudia 3tt 4,35
69 Kopeć Anita 3tea 4,33
70 Lechowicz Mateusz 2loe 4,31
71 Frydrych Bernadetta 1lob 4,30
72 Steliga Judyta 2loc 4,30
73 Stanisz Mateusz 1tt 4,29
74 Leniek Sylwia 2loa 4,29
75 Majka Joanna 2loa 4,29
76 Szelc Aneta 2loa 4,29
77 Kwolek Gabriela 3tt 4,29
78 Szczęsny Mateusz 3tea 4,27
79 Dominik Joanna 2te 4,26
80 Michalak Izabela 2th 4,26
81 Puchalik Ewelina 2tt 4,26
82 Radoń Edyta 2tt 4,26
83 Bożętka Elżbieta 3teb 4,25
84 Zajdel Przemysław 1te 4,24
85 Zajchowska Klaudia 3tt 4,24
86 Żychowska Katarzyna 3tt 4,24
87 Kusz Monika 2loa 4,23
88 Kopiec Katarzyna 2lob 4,23
89 Czekaj Dominik 2lod 4,23
90 Kasza Monika 2loe 4,23
91 Bajgier Damian 1th 4,22
92 Pasieka Justyna 1loa 4,21
93 Hejnar Agnieszka 1loc 4,21
94 Winiarski Jarosław 1lod 4,21
95 Hac Anna 2loa 4,21
96 Michna Anna 2loa 4,21
97 Olszyk Patrycja 2te 4,21
98 Kandefer Justyna 2th 4,21
99 Pelc Aneta 2th 4,21
100 Przybyłowska Joanna 2th 4,21
101 Janik Natalia 2tt 4,21
102 Czekańska Sylwia 1lob 4,20
103 Krzywda Natalia 1lob 4,20
104 Malinowska Karolina 1lob 4,20
105 Bęben Joanna 1te 4,18
106 Niżnik Magdalena 1te 4,18
107 Grządziel Paulina 2lod 4,15
108 Kałwik Justyna 2lod 4,15
109 Michna Paulina 2lod 4,15
110 Jaskółka Paweł 2loe 4,15
111 Rajter Paweł 2loe 4,15
112 Nycz Agnieszka 1lod 4,14
113 Nykiel Izabela 1lod 4,14
114 Stefan Urszula 1lod 4,14
115 Wilk Paweł 1loe 4,14
116 Kafel Justyna 2loa 4,14
117 Urban Marlena 2loc 4,14
118 Fudała Paulina 3teb 4,13
119 Głód Agnieszka 3teb 4,13
120 Szuber Paulina 3tt 4,12
121 Pernal Teresa 1th 4,11
122 Gydziak Patryk 2te 4,11
123 Nowacka Paulina 1lob 4,10
124 Szal Mariusz 2to/s 4,10
125 Prajzner Anita 1loe 4,08
126 Bar Monika 2lod 4,08
127 Hac Sabina 1loa 4,07
128 Urbanik Katarzyna 1lod 4,07
129 Szymko Michał 2lob 4,07
130 Wolańska Aneta 2lob 4,07
131 Raś Natalia 2loc 4,07
132 Berezowska Daria 2loe 4,07
133 Oważany Paulina 3tea 4,07
134 Syrek Paulina 1te 4,06
135 Haniebnik Teresa 3teb 4,06
136 Książek Paweł 3tt 4,06
137 Rodzaj Marta 3tt 4,06
138 Liput Monika 1te/s 4,05
139 Śnieżek Sabina 1te/s 4,05
140 Kaleta Marcin 1tt 4,05
141 Kędra Agnieszka 2te 4,05
142 Leń Gabriela 2te 4,05
143 Osiowa Iwona 2te 4,05
144 Węgrzyn Angelika 1loa 4,00
145 Jurczyk Łukasz 1lob 4,00
146 Kuliga Natalia 1lob 4,00
147 Kmonk Paulina 1te 4,00
148 Winnicka Karolina 1te/s 4,00
149 Pernal Dominika 1th 4,00
150 Tomkiewicz Małgorzata 2loa 4,00
151 Ginda Diana 2lod 4,00
152 Kolanko Agnieszka 2lod 4,00
153 Jurek Marlena 2loe 4,00
154 Szmyd Piotr 2loe 4,00
155 Mazur Katarzyna 2te 4,00
156 Szajna Kamila 2th 4,00
157 Niezgoda Sylwia 2to/s 4,00
158 Znój Dawid 3tea 4,00

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna
Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie
serdecznie gratuluje wyżej wymienionym Uczniom osiągniętych wyników.


Zapraszamy wszystkich uczniów do rywalizacji o najlepsze lokaty na liście najlepszych w następnym roku szkolnym!



facebook_page_plugin