W dniu 3 marca 2011 roku odbyły się Okręgowe Eliminacje Olimpiady Przedsiębiorczości.
Spośród uczniów biorących udział w Szkolnych Zawodach Olimpiady Przedsiębiorczości z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie, do eliminacji okręgowych zakwalifikował się i wziął w nich udział uczeń klasy IV Technikum Ekonomicznego Damian Andrunik.

Eliminacje Okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości odbyły się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Opiekę nad uczniem przygotowującym się do olimpiady sprawowała Marta Bożek- Pocenty nauczyciel podstaw przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie.