W ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości, jako podsumowanie działu ?Człowiek istota przedsiębiorcza?, został zorganizowany Szkolny Konkurs pod hasłem: ?MOTTO MOJEGO ŻYCIA?

Udział w konkursie wzięli uczniowie klas drugich: Liceum Ogólnokształcącego, Technika Spedytora, Technika Ekonomisty, Technika Handlowca, Technika Odzieżowego.

Tematem konkursu było zaprojektowanie i wykonanie kartki pocztowej \ilustrującej motto życiowe, którym autor kieruje się w życiu.

Konkurs opracowała i przeprowadziła mgr inż. Marta Bożek ? Pocenty, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości w ZSP Nr1 im. J. Szczepanika w Krośnie.

Rozstrzygnięcia konkursu 30 listopada 2010 r. dokonała komisja w składzie:
przewodniczący:
- mgr inż.. Władysław Wojtyczek - w-ce dyrektor szkoły
członkowie:
- mgr inż. M. Bożek ? Pocenty - organizator konkursu
- mgr Elżbieta Brynecka - plastyk

Po wnikliwej analizie i ocenie uwzględniając walory artystyczne oraz wartość merytoryczną prac, komisja wybrała i nagrodziła następujące prace:

I miejsce ?PATRYCJA PAJĄK II LO b

II miejsce ?MATEUSZ KUSZ KL II TS/O

III miejsce ?JUSTYNA RUŚ KL II LO b

Komisja gratuluje i życzy dalszych sukcesów autorom nagrodzonych prac.

Nagrodzone oraz wybrane prace zostaną zaprezentowane na szkolnej wystawie oraz w galerii Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie w lutym 2011.