W dniu 10.11.2010 odbyło się w bibliotece szkolnej rozdanie nagród dla laureatów czterech konkursów czytelniczych, zorganizowanych z okazji Dnia Otwartego Biblioteki Szkolnej.

Łącznie w konkursach wzięło udział 215 uczniów.

Laureaci konkursu "Mądrej głowie dość dwie słowie":
- Daniel Koś - II LOc
- Bartłomiej Zajdel - III TEa
- Kamil Żychowski - III TS

Laureaci konkursu "Pary literackie":
- Jasmin Taleb- III LOb
- Beata Laba - II LOc
- Adrianna Szostak - II LOc

Laureaci konkursu "Spotkanie z biblioteką":
- Micha? Szymko - II LOb
- Bartosz Guzik - II TT
- Izabela Bienia -II LOc

Laureaci konkursu plastycznego "Kalambury":
- Maciej Rogala - I TEa
- Jasmin Taleb i Dominka Pelc - III LOb
- Monika Liput, Justyna Szajna i Patrycja Szala - I TE/TS

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i gratulujemy laureatom! Zdjęcia z uroczysto?ci w galerii zdjęć (Kronika Biblioteki Szkolnej).