Lekcje przedsiębiorczości prowadzone są w bardzo dobrze wyposażonej sali multimedialnej. Na lekcjach wykorzystywane są prezentacje uczniów i nauczycieli oraz informacje z różnego rodzaju stron internetowych głównie nbportal.pl

• Lekcja Kreacja Pieniądza
    Lekcje prowadzi Pani mgr Krystyna Ćwiąkała w klasie II TEb
    Uczniowie poznawali temat m.in. poprzez ćwiczenie "Kreacja Pieniądza" z odpowiednim komentarzem Pani mgr Krystyny Ćwiąkały.

Lekcja Kreacja pieniądza

• Lekcja Obieg okrężny
    Uczniowie poznawali temat przy pomocy prezentacji na stronie nbportal.pl z odpowiednim komentarzem Pani mgr Krystyny Ćwiąkały.

Lekcja Obieg okrezny

Ogladamy prezentacje

Lekcja Kredyty Konsumpcyjne
Lekcje prowadzi Albert Wilk i Magdalena Słyś w klasie II TEb.
Lekcja prowadzona jest z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej.
Prezentacje można pobrać w zakładce Nasze prace.

Prezentacja

Lekcja Numer Identyfikacji Podatkowej
Lekcje prowadzi Jonasz Kuliga w klasie II TEb.
Lekcja prowadzona jest z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej.
Prezentacje można pobrać w zakładce Nasze prace.

Prezentacja2