Osiągnięcia uczniów ZSP Nr 1 w Krośnie w konkursach, turniejach i olimpiadach szkolnych oraz ponad szkolnych, w I semestrze 2004/05 r.
Komisja Języków Obcych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczniowie biorący udział w eliminacjach ponadszkolnych i ich osiągnięcia | Nazwiska opiekunów konkursu (opiekuna ucznia/ uczącego) |
1. | Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim | 15 | I miejsce Paulina Olbrych I LOc i Agnieszka Kaszczyszyn I LOa, II miejsce Barbara Rymarz II LOb i Beata Grzelczyk I LOc |
I.Jakubowicz, J.Bober | |
2. | "Halloween Party" konkurs "Scary Story" pisanie historyjek | 40 | I miejsce KL. II LOd - Anna Kołacz, Anna Pasterczyk, Łukasz Paluch | Jakubowicz, J.Bober, A.Kolbusz/ J.Rapa, M.Hejnar | |
3. | Konkurs "Successful Reader" konkurs czytania | 3 | I miejsce Mateusz Nowakowski - II LOc | L.Iwanow | |
4. | Konkurs- pokaz mody Halloween | 3 | I miejsce Izabela Piwko II LOa | ||
5. | Koncert kolęd obcojęzycznych w Turaszówce | 12 (zespół) | L.Iwanow | ||
6. | Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową - kategoria kartek angielskojęzycznych | I. Ewelina Wojnar - II b L) oraz Miriam Zalisz - I b TE II. Barbara Rymarz - II b LO oraz Magdalena Lorens - II c LO III. Agata Cyrulik - I LP oraz Agnieszka Kaszczyszyn - I a LO |
Joanna Bober, Irena Jakubowicz, Elżbieta Kozielec, Monika Szczurek | ||
Komisja Przedmiotów Odzieżowych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczniowie biorący udział w eliminacjach ponadszkolnych i ich osiągnięcia | Nazwiska opiekunów konkursu (opiekuna ucznia/ uczącego) |
1. | Konkurs wiedzy o maszynach szwalniczych | 14 | I- Zalisz Joanna, II- Jakieła Bernadeta, III- Such Natalia | A.Kowalik | |
2. | Międzynarodowa Olimpiada Wiedzy Zawodowej Euroregionu Karpat na Węgrzech | 3 | Barbara Jajeśnica, Ilona Kolanko, Agnieszka Dróbek | Barbara Jajeśnica, Ilona Kolanko, Agnieszka Dróbek - II miejsce w klasyfikacji generalnej ( na 26 szkół z Polski, Rumunii, Bułgarii, Węgier, Słowacji) I miejsce w grupie szkół odzieżowych | T.Belcik |
Komisja Przedmiotów Ekonomicznych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczniowie biorący udział w eliminacjach ponadszkolnych i ich osiągnięcia | Nazwiska opiekunów konkursu (opiekuna ucznia/ uczącego) |
1. | Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej | 32 | Agnieszka Najfeld, Małgorzata Mercik, Joanna Stasik | 8 ucz. zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego w Rzeszowie | S.Bieda, J.Habrat, nauczyciele przedmiotów ekonomicznych |
2. | Konkurs na plakat "Dbam o swoje pieniądze" | 2 | I miejsce w powiecie krośnieńskim | Z.Koziana | |
Komisja Wychowania Zdrowotnego i Sportu. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczniowie biorący udział w eliminacjach ponadszkolnych i ich osiągnięcia | Nazwiska opiekunów konkursu (opiekuna ucznia/ uczącego) |
1. | Turniej piłki siatkowej dziewcząt klas pierwszych | 8 drużyn (48) | rozgrywki w trakcie | Z.Trzyna, S.Szmyd | |
2. | Turniej piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO w Krośnie | 12-drużyna | V miejsce | R.Kustroń | |
3. | Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | 12-drużyna | IV miejsce | R.Kustroń | |
4. | Turniej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 4- Barbórka 2004 | 12-drużyna | II miejsce | R.Kustroń | |
5. | Indywidualne biegi przełajowe w kategorii chłopców i dziewcząt | 20 | Gierlicki Łukasz | awans do zawodów wojewódzkich | P.Guzik |
6. | Sztafetowe drużynowe biegi przełajowe im. St. Szpetnara w kategorii dziewcząt | 10 - drużyna | V miejsce | P.Guzik | |
7. | Powiatowa drużynowa licealiada w tenisie stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt | 4 - drużyna | V m. chłopcy, VI m. dziewczęta |
R.Kustroń | |
8. | Turniej o Puchar Dyrektora I LO w Krośnie w piłce koszykowej dziewcząt | 8 - drużyna | IV miejsce | M.Baran | |
9. | Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt | 6 - drużyna | IV miejsce | M.Baran | |
10. | Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców | 12 - drużyna | IV miejsce | D.Niepokój | |
11. | Turniej piłki siatkowej drużyn miesznych o Puchar Rektora PWSZ w Krośnie | 8 - drużyna | V miejsce | D.Niepokój | |
12. | Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców | 12 - drużyna | III miejsce | S.Nowak | |
13. | XIII Memoriał im. Jana Barana w strzelectwie sportowym | 4 - drużyna | I m. drużynowo, II m. indywidualnie Natalia Grochowska |
Grzegorz Stahl | |
14. | Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Krośnieńskiego i Puchar Prezydenta Miasta Krosna | 4 - drużyna | VII miejsce drużynowo, I m. Izabela Bućko w kategorii indywidualnej dziewcząt |
Grzegorz Stahl | |
15. | Finał Wojewódzki II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Polska w NATO" | 4 - drużyna | VII miejsce Łukasz Siedlik indywidualnie | Grzegorz Stahl | |
Komisja Przedmiotów Ścisłych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczniowie biorący udział w eliminacjach ponadszkolnych i ich osiągnięcia | Nazwiska opiekunów konkursu (opiekuna ucznia/ uczącego) |
1. | Konkurs ekologiczny | 30 | Baran Agnieszka II LOb Szydło Anna II LOb | K.Juszczęć, D.Stodółka | |
2. | XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | 26 | Baran Agnieszka II LOb Szydło Anna II LOb Guzik Paweł III LOc | Baran A., Szydło A., Guzik P. zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego | K.Juszczęć, D.Stodółka |
3. | Konkurs plastyczny "Segregujmy odpady" | 10 | I nagroda dla Dominiki Lechowicz II LOB | K.Juszcząć | |
4. | Szkolny konkurs matematyczny | 12 | I. Tomasz Rakoczy I TH, II. Mirosław Wnęk II TEb, III. Anna Dąbrowska I LOd | M. Brożek-Klara, A. Finfa | |
Komisja Przedmiotów Humanistycznych. |
L.p. | Nazwa konkursu, zawodów, olimpiady | Ilość ucz.w elim. szkol. | Laureaci ( troje najlepszych) | Uczniowie biorący udział w eliminacjach ponadszkolnych i ich osiągnięcia | Nazwiska opiekunów konkursu (opiekuna ucznia/ uczącego) |
1. | Konkurs na znajomość "Ferdydurke" Gombrowicza | 60-konkurs międzyklasowy | Klasa V LEb | H.Szajna, E.Sęp | |
2. | Konkurs recytatorski poświęcony poezji Czesława Miłosza | 5 | M. Pilch V LEc, M. Skwierz III TE, M. Frydrych III LOc | naucz. j. polskiego | |
3. | Szkolny konkurs z okazji Dnia Papieskiego | 40 | B.Krukar/ nauczyciele religii | ||
4. | Eliminacje szkolne Olimpiady Historycznej | 9 | III LOa: Ewelina Rajchel, Barabara Maksym, Iwona Kwolek | M.Gancarz M.Gancarz, M.Wydra | |
5. | Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Dzieje oręża polskiego" | 10 | Agnieszka Niemiec II LOa, Barbara Szydło II LOa | M.Gancarz, M.Wydra | |
6. | "Blaga"- przegląd kabaretów młodzieżowych | 10 grupa z kółka teatralnego | II LOc i I LOa | B.Kopczyk | |
7. | Regionalny konkurs Poezji Religijnej | 5 | V LEc | R.Szuba, B.Krukar | |