Oferta 2016/2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/207

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce enim risus, pellentesque sed libero eget, tristique molestie sapien. Sed ut enim eget elit congue pellentesque sed vel felis. Curabitur lobortis nunc orci, ut congue massa tristique ut. Fusce fermentum non odio vel congue. Fusce sed erat ipsum.

Zakończył się pierwszy turnus Wakacyjnych Obozów Naukowych realizowanych w ramach programu "Szkoła Kluczowych Kompetencji".
Uczestniczyło w nim 170 uczniów, 17 opiekunów oraz 8 osób kadry merytorycznej.
Uczestnicy zakwaterowani byli w następujących miejscowościach województwa małopolskiego: Poronin - Pensjonat "Jędruś" (90 uczniów); Murzasichle - Willa "Płazówka" (50 uczniów) oraz Małe Ciche - Dom Wypoczynkowy "Jaskółka" (30 uczniów).
W obozie w Murzasichlu uczestniczyła grupa 10 naszych uczniów z klasy IIb TE pod opieką Pani Angeliki Madejskiej.

W programie merytorycznym, stanowiącym główny cel Obozu, zrealizowano zajęcia w ramach jednej z kompetencji kluczowych tj. przedsiębiorczości.
Uczestnicy obozu byli bardzo zadowoleni z realizacji zarówno programu merytorycznego, jak i programu rekreacyjnego.