Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci

mgr. Stanisława NOWAKA

Odszedł od nas Człowiek o wielkiej życzliwości i otwartym sercu, ceniony Pedagog i Wychowawca.

Cała społeczność "Szczepanika" składa głębokie wyrazy współczucia Rodzinie i bliskim Zmarłego