Drogi Gimnazjalisto!

Przed tobą trudna decyzja, którą musisz podjąć sam, ponieważ ten wybór zadecyduje o Twojej życiowej drodze. Ja również przed laty stanęłam przed takim wyborem i teraz, po czterech latach spędzonych w murach tej szkoły, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że lata te nie były zmarnowane i nie żałuje swojej decyzji.

A dlaczego? Zapytasz zapewne...
Odpowiem Ci, nasza szkoła umożliwia każdemu uczniowi nie tylko naukę, ale również realizację swoich zainteresowań i celów.
       W zależności od Twoich zainteresowań szkoła stworzyła różne kierunki kształcenia. Grono pedagogiczne szkoły jest przyjazne dla ucznia i zapewnia kształcenie na wysokim poziomie. Ponadto dysponuje ładnym wystrojem wnętrz, a także bardzo bogato wyposażonymi pracowniami i biblioteką.
      Gimnazjalisto jeżeli jeszcze się wahasz nad wyborem odpowiedniej dla Ciebie szkoły, nie zastanawiaj się dłużej tylko złóż podanie do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1.
Pamiętaj! W tej szkole spędzisz najpiękniejsze lata Twojej młodości!

Absolwentka 2005
ZSP Nr 1 w Krośnie