camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zakończył się drugi etap rekrutacji do klas pierwszych w "Szczepaniku" na rok szkolny 2022/2023. Na tablicy ogłoszeń opublikowane zostały listy osób przyjętych.

Według stanu na dzień 29 lipca 2022 roku są jeszcze wolne miejsca:

 w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Szczepanika

  • oddział 1a - profil humanistyczno - językowy - 4 miejsca
  • oddział 1c - profil pożarniczy -  6 miejsc

w Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika

  • oddział 1 THOT - technik hotelarstwa -  2 miejsca
  • oddział 1 TM - technik przemysłu mody - 4 miejsca


O przyjęcie na w/w miejsca kandydaci mogą się ubiegać w trybie rekrutacji uzupełniającej składając wniosek w dniach 2 - 5 sierpnia br. Szczegóły w sekretariacie szkoły pok. A24 w godzinach od 8.00 - do 15.00.

Wniosek do pobrania
https://nabor.pcss.pl/krosno/szkolaponadpodstawowa/File/Download/4261

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk