camera slider joomla

Jan Szczepanik

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Został ustalony harmonogram egzaminów poprawkowych i klasyfikacyjnych dla uczniów, którzy w roku szkolnym 2021/22 nie otrzymali promocji i mają prawo do zdawania ww. egzaminów. Prosimy wszystkie zainteresowane osoby o zasięgnięcie informacji  w tym zakresie poprzez indywidualny kontakt telefoniczny pod numerem 13 43 216 81- sekretariat szkolny.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk