W dniach 3 i 6 czerwca 2022 r odbył się, już po raz czwarty, przeprowadzony tym razem w rozbudowanej formule szkolny konkurs „MISTRZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”.

Pierwszy etap obejmował rozwiązanie testu wiedzy dotyczącego zagadnień z zakresu gospodarki, funkcjonowania przedsiębiorstw, komunikacji interpersonalnej. Pięcioro uczniów z najwyższymi wynikami wzięło udział w etapie ustnym, w trakcie którego zaprezentowali swoje umiejętności autoprezentacji w języku angielskim oraz odpowiadali na wylosowane zestawy zagadnień. W trakcie odpowiedzi prezentowali umiejętności negocjacyjne, komunikacji interpersonalnej, doboru argumentów oraz wykazywali się przedsiębiorczością.

Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce Patrycja Mićkowska klasa 3 Te
  • II miejsce Marcin Ginalski klasa 3gTe
  • III miejsce Kinga Leczek klasa 3 Te

wyróżnienie otrzymały Paulina Dytko i Aleksandra Szczęsna.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Dziękujemy  za zainteresowanie wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

organizatorzy : M. Wójtowicz, S.Szajna-Kuck