Dołączcie do Społeczności Szczepanika i 17 czerwca w piątek zjedzmy wspólne śniadanie na trawie!

Chcemy aby inicjatywa ta stała się naszą Szczepanikową tradycją, zapraszamy do integracji i promocji wspólnie spędzanego czasu!

Plan jest taki:

Uczniowie wszystkich klas  spotykają się  z wychowawcami i nauczycielami uczącymi na lekcji 1. w przydzielonych im salach. Po sprawdzeniu obecności i przygotowaniu śniadania wychodzą na teren zielony wokół szkoły, rozkładając koce oraz przygotowany posiłek.  W razie niepogody, pozostają na śniadaniu w salach.

Smacznego!