W II edycji powiatowego konkursu „Wiedzy o Kulturze i Zwyczajach Krajów Anglojęzycznych” wzięło udział 14 szkół podstawowych, w tym 59 uczniów. Po zaciętej rywalizacji komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.
Nagrody otrzymują:
1 miejsce
Julia Pietruś ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
2 miejsce
Jakub Gac ze Szkoły Podstawowej w Głojscach
3 miejsce
Szymon Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Wyróżnienia:
Adrian Fornal ze Szkoły Podstawowej w Iwli
Nikola Półchłopek ze Szkoły Podstawowej w Bóbrce
Karolina Kozielec ze Szkoły Podstawowej w Kobylanach

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy oraz serdecznie zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów w dniu 10 czerwca o godzinie 12:00 w sali A 20 - parter budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika ul. Podkarpacka 16.

Jako organizatorzy bardzo się cieszymy, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem Smile
Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu!!!!
Organizatorzy:
Marzena Pelczar