W środę 6 kwietnia 2022 r uczniowie klasy 2 Thot uczestniczyli w kolejnej – już 19 edycji „Dnia Przedsiębiorczości”. Inicjatywa ta organizowana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, polega na odbyciu przez uczniów jednodniowych praktyk w wybranych przez nich firmach i instytucjach. Uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie, już na wstępie wykazali się przedsiębiorczością i sami znaleźli interesujące ich „miejsca pracy”. W czasie kilku godzin obserwowali pracę osoby zatrudnionej na konkretnym stanowisku, pod czujnym okiem opiekuna wykonywali powierzone zadania, no i oczywiście zadawali pytania …

Po zakończeniu praktyk potwierdzali, że właściciele i pracownicy każdej z firm czy instytucji, w których gościli, przyjęli ich bardzo dobrze, chętnie dzielili się doświadczeniem zawodowym, udzielali rad i wskazówek. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracodawcom, którzy włączyli się w realizację tegorocznej edycji Dnia Przedsiębiorczości i umożliwili uczniom naszej szkoły udział w projekcie.

nauczyciele uczestniczący w projekcie: S. Szajna-Kuck  M. Szczurek