W dniu 13 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbyło się rozstrzygnięcie XI edycji konkursu dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem "Kreator Mody". Motywem przewodnim tegorocznej edycji był "Moda z Recyklingu".

W konkursie, wzięło udział ponad 100 uczniów szkół podstawowych. Zgodnie z regulaminem zgłoszono do konkursu projekty ubiorów. Celem konkursu było umożliwienie młodym utalentowanym uczniom rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności w kierunku stylizacji i kreowania mody. Komisja konkursowa nagrodziła w dwóch kategoriach prace następujących uczniów:

Laureatów wraz z Opiekunami zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród w dniu 13 maja 2022 r.  o godz. 11.00.

KATEGORIA- DODATEK

• I miejsce - Natalia Białek, Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu (opiekun Dorota Hedesz)
  • II miejsce - Julia Pawłowska, Szkoła Podstawowa w Tarnowcu (opiekun Alicja Grasela)
  • II miejsce -  Daria Trygar, Szkoła Podstawowa im. A. Podgórskiego w Iwoniczu (opiekun Lucyna Szubrycht)
  • III miejsce - Joanna Burda, Szkoła Podstawowa w Dukli (opiekun Renata Zima)
  • III miejsce - Emilia Jasionowicz, Szkoła Podstawowa im. K. Wielkiego w Rogach (opiekun Patrycja Buczek – Glazar)

WYRÓŻNIENIA

• Marcin Głód, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich (opiekun Magdalena Majchrzak)
  • Julia Urban,  Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach (opiekun Lucyna Szubrycht)
  • Maja Teneta, Szkoła Podstawowa nr 8 w Krośnie (opiekun Anna Szwed)
  • Natalia Szafran,  Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu (opiekun Dorota Hedesz)
  • Krzysztof Rygiel, Szkoła Podstawowa w Dukli (opiekun Renata Zima)
  • Aleksandra Zakrzewska,  Szkoła Podstawowa nr  12 w Krośnie (opiekun Magdalena Machnik)
  • Michalina Wulw, Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
  • Norbert Nycz, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie (opiekun Marzena Trygar- Cap)
  • Lena Bielawska, Szkoła Podstawowa w Zarszynie (opiekun Renata Kasperkowicz- Ziemiańska)
  • Kryspin Kochański, Szkoła Podstawowa w Besku (opiekun Magdalena Szałankiewicz)
  • Magdalena Szychowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w Długiem (opiekun Renata Kasperkowicz- Ziemiańska)
  • Malwina Kozimor, Szkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w Długiem (opiekun Renata Kasperkowicz- Ziemiańska)

PROJEKTY UBIORU

• I miejsce - Anna Ekiert, Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
  • II miejsce - Kamila Kurcoń, Szkoła Podstawowa w Haczowie (opiekun Justyna Terlecka)
  • III miejsce - Małgorzata Frydrych, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie (opiekun Magdalena Machnik)

WYRÓŻNIENIA

• Daria Trygar, Szkoła Podstawowa im. A. Podgórskiego w Iwoniczu (opiekun Lucyna Szubrycht)
  • Patrycja Chmura, Szkoła Podstawowa w Gogołowie (opiekun Jolanta Drozdalska)
  • Bartosz Jakóbkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie (opiekun Małgorzata Zych)
  • Rebecca Marziani, Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie (opiekun Małgorzata Zych)
  • Jagoda Peszke, Szkoła Podstawowa nr 8 w Krośnie (opiekun Anna Szwed)

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom.