Mamy Finał Wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych!!! Wczoraj (07.04.2022) na terenach sportowych MOSiR Krosno odbyła się licealiada w Rejonowych drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Gospodarzem zawodów była Nasza Szkoła a organizacją zajęła się Pani Marta Bobusia i Pan Paweł Guzik, wraz z młodzieżą klas mundurowych oraz technikum ekonomicznego.
Męska reprezentacja w składzie:
  • Mróz Kamil, Stanek Kacper, Jara Piotr, Kaczka Robert, Nycz Mateusz, Gerlach Mikołaj, Łątka Daniel zajęła 1 miejsce.
Natomiast żeńska reprezentacja w składzie:
  • Wosiewicz Wiktoria, Katan Roksana, Pieczywek Wiktoria , Głód Kinga, Koza Wiktoria, Wilk Nikola zajęła miejsce 2.
Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny będą reprezentować ZSP Nr 1 Krosno w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w Kolbuszowej. Drużynę dziewcząt przygotowała Pani Marta Bobusia a drużynę chłopców Pan Paweł Guzik. Gratulujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów