KONKURS KULTUROWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH EDYCJA II ROK SZKOLNY 2021/2022 – przedłużenie terminu zgłaszania chętnych.
Przypominamy o zbliżającym się konkursie propagującym wiedzę o kulturze i zwyczajach krajów anglojęzycznych, który odbędzie się 3 czerwca 2022 r. (pierwsze ogłoszenie ukazało się w dniu 23 stycznia br.).

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych z Krosna i Powiatu Krośnieńskiego do wzięcia udziału w konkursie. Informujemy, że został wydłużony termin na zgłaszanie udziału w konkursie - do końca kwietnia.

Dziękujemy nauczycielom tych Szkół, które już zgłosiły udział swoich uczniów w konkursie (zgodnie z pierwotnym terminem tj. do 1.04.2022 r.). Termin wydłużamy ponieważ konkurs uzyskał status konkursu o randze powiatowej i został ujęty w Załączniku Nr 1 do zarządzenia Nr 5/2022 PKO w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych (poz. nr 167). Zajęcie miejsc punktowanych, będzie skutkować uzyskaniem dodatkowych punktów podczas rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Wszystkie szczegóły konkursu wraz z kartą zgłoszenia znajdują się w załączniku do tego ogłoszenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!