Serdecznie  zapraszamy uczniów  klas I, II ,III oraz  IV do wzięcia udziału  w konkursie z JĘZYKA NIEMIECKIEGO   "WELTSPRACHEN ABITUR ". Konkurs ma formę testu.

Nagrody:

• KAŻDY  z uczestników konkursu, niezależnie od uzyskanego wyniku otrzyma imienny dyplom uczestnictwa,
  • KAŻDY z uczestników  konkursu, niezależnie od uzyskanego wyniku może pobrać bezpłatnie  książkę: Słownik  trójjęzyczny.

KONKURS JEST BEZPŁATNY

Zgłoszenia do 8 kwietnia  przyjmują nauczyciele języka niemieckiego. Konkurs odbędzie się w dniach od 11 kwietnia o  godz.10:35.

Sala zostanie podana w późniejszym czasie. Zakres tematyczny  pod adresem:

ZAPRASZAMY!

Nauczyciele j. niemieckiego