W dniu 25 marca 2022 roku Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie przeprowadził etap regionalny konkursu wiedzy Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą „Poznaj swoje prawa w pracy” w roku szkolnym 2021/2022. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

W etapie regionalnym konkursu uczestniczyło 60 uczniów reprezentujących szkoły z terenu województwa podkarpackiego. W etapie regionalnym uczniowie rozwiązywali test wiedzy składający się z 35 pytań, w tym 23 to pytania z jednokrotnymi odpowiedziami, a 12 z wielokrotnymi odpowiedziami.

Sandra Kondziołka z klasy 3gTE po  zaciętych rywalizacjach, w których trzy osoby zajęły 1 miejsce wśród nich Sandra i w dogrywce zadecydowały - "3 sekundy" o tym, iż zajęła II miejsce w etapie okręgowym konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy" uzyskując tytuł Finalisty oraz awans do etapu centralnego konkursu, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie.

Natomiast drugi uczeń reprezentujący naszą szkołę w konkursie Dominik Borek z klasy II TE otrzymał wyróżnienie.
Warto nadmienić, że uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w konkursie i uzyskali taki wysoki wynik a konkurencja była nie mała 60 uczniów z całego Podkarpacia!

Serdecznie gratuluję moim podopiecznym!!Brawo Wy!! Jestem z Was dumna

Opiekun merytoryczny uczniów p. Angelika Majkut