Klasa 1TtTs przyłączyła się do akcji organizowanej m in. przy współudziale Ochotniczego Hufca Pracy "Polska Młodzież Dzieciom z Afryki" i prosi całą społeczność szkolną o poparcie tej szczytnej inicjatywy. Dołączmy do akcji rozwijającej empatię i wrażliwość na drugiego człowieka.Pomóżmy stworzyć dzieciom, które często są zaniedbane, nadzieję na lepszy los. Ten lepszy los to podstawowa opieka medyczna.

Co zbieramy?
Materiały opatrunkowe:
- kompresy gazowe
- bandaże elastyczne
- plastry gaziki
- woda utleniona
- rękawiczki jednorazowe

Przybory szkolne:
- zeszyty
- ołówki i długopisy
- kredki i markery
- kreda biała i kolorowa
- tabliczki A$ do pisania kredą
- nożyczki do papieru
- wełna kolorowa i szydełka

Przedmioty te będzie można włożyć do kartonu umieszczonego na pierwszym piętrze budynku A - naprzeciwko schodów oraz na parterze tego budynku.
Klasa 1TtTs serdecznie zaprasza Ciebie do udziału w tej łatwej, ale jakże istotnej akcji. Z pewnością znajdziesz w domu wyżej wymienione przedmioty/materiały, którymi będziesz chciał się podzielić. Zbiórka trwa do 22 października.
Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli ;)