W dniu 28.09.2021 r. hotelarze ze Szczepanika - klasa druga i trzecie - uczestniczyli w spotkaniu promującym zdrowy styl życia. Było coś dla ducha i coś dla ciała.
Zasady dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych przybliżyła młodzieży specjalistka w tym zakresie, reprezentująca firmę Zielona Terapia Catering Dietetyczny a pełen pozytywnej energii przekaz dotyczący wpływu zdrowego stylu życia na stan naszego ducha, skierował do hotelarzy psycholog szkolny p. Dominik Bialic.
Było zdrowo, pysznie i kolorowo za sprawą konkursu na zdrowe przekąski, w którym wzięły udział zespoły reprezentujące poszczególne klasy.

Zwycięzcą konkursu został zespól 1 z klasy 2 Thot w składzie: Wiktoria Królikowska, Emilia Znój, Marlena Szmyd, Wiktoria Dyląg.

Gratuluję zwycięzcom, jak też pozostałym zespołom – wszystkie przygotowane przekąski prezentowały się bardzo smakowicie!

Dziękuję serdecznie naszym prelegentom oraz młodzieży, która wspaniale zaprezentowała się podczas spotkania Sabina Szajna-Kuck