W terminie od 3 do 23 sierpnia trwa rekrutacja uzupełniająca  do klas pierwszych w "Szczepaniku" na rok szkolny 2021/2022. Na tablicy ogłoszeń  w szkole opublikowane są listy przyjętych.

Według stanu na dzień 3 sierpnia 2021 roku są jeszcze wolne miejsca:

w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Szczepanika

• oddział 1c– profil pożarniczy    - 3 miejsca

w Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika

• oddział 1 TT - technik organizacji turystyki   -  3 miejsca
  • oddział 1 TM - technik przemysłu mody        -   3 miejsca

O przyjęcie na w/w miejsca kandydaci mogą się ubiegać w trybie rekrutacji uzupełniającej składając wnioski w dniach 3– 23 sierpnia 2021 r.  w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy!!