camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Szkolne koło turystyczne ma jeszcze wolne miejsca na rajd, który odbędzie się dnia 11 czerwca 2021 roku na trasie Roztoki Górne-Jasło-Przysłup.(okolice Cisnej)

Cena – ok. 65 zł, będzie zależała od liczby uczestników.

Zgłoszenia proszę wysłać przez e-dziennik do p. Krystyny Kenar. Ostateczny termin zgłoszeń to poniedziałek 7 czerwca (od godz. 10:40 do 15:35). W tym dniu też należy wpłacić pieniądze. Dotyczy to też osób, które się już zapisały.

Zapraszamy!

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk