W dniu 26 marca 2021 r. odbył się V Podkarpacki Konkurs Turystyczny dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs objęty był patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Krosna.

W przedsięwzięciu wzięło udział 25 uczniów z siedmiu szkół województwa podkarpackiego.

A oto Laureaci zmagań turystycznych:

I miejsce - Jakub Jurasz ze Szkoły Podstawowej im Benedykta Wierdaka w Głowience (opiekun: p. Małgorzata Walczyk)

II miejsce - Emilia Gębarowska ze Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu (opiekun: p. Elżbieta Rodzinka)

III miejsce - Vanessa Buła ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich (opiekun: p. Magdalena Aszlar)

GRATULUJEMY!