W dniu 25 lutego 2021 r. odbyły się zawody etapu okręgowy VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce pod tytułem "Turystyka i zdrowie".

Ze względu na obecną sytuację w kraju przeprowadzono je formie hybrydowej. O godz. 11:30 wszystkie ośrodki wchodzące w skład okręgu nr 5 Olimpiady połączyły się na platformie Teams, a o12:00 rozpoczęły się zawody. Zadaniem uczniów (w ciągu 150 minut) było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań jednokrotnego wyboru oraz rozwiązanie zadania praktycznego, polegającego na opracowaniu i rozliczeniu kosztów usług imprezy turystycznej.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3 Technikum Organizacji Turystyki - Karina Ziemba i Anna Żurawska.

Opiekunowie: p. Anna Pelc, p. Beata Madejska