Uczniowie Szczepanika bardzo chętnie włączyli się do akcji zatytułowanej „Razem na Święta” organizowanej przez MEN. Uczniowie w ramach akcji:

-wykonali stroiki, ozdoby bożonarodzeniowe i  kartki świąteczne, które zostały wręczone bliskim, sąsiadom a także trafiły  do Domu Pomocy Społecznej w Krośnie.

-samodzielnie upiekli  i ozdobili  pierniczki, które również trafiły do członków rodziny i znajomych

-napisali  listy do rodaków z Kazachstanu,

-zrobili zakupy dla starszych i samotnych  osób w sąsiedztwie

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i sprawienie radości innym w czasie Świąt Bożego Narodzenia !!!

Oglądnij nasze zdjęcia!

Dyplomk z akzz