Rekrutacja kandydatów

do Technikum Nr 1 i V Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie

Od 17 maja 2021 r. rozpoczął się nabór do naszej Szkoły.

Zapraszamy Was serdecznie do SZKOŁY, w której ważna jest: nauka, poszukiwania zawodowe, rozwój zainteresowań, spotkania z ciekawymi ludźmi, udział w zajęciach dodatkowych, praktyki zawodowe, przyjaźnie - to wszystko co pozwala rozwinąć skrzydła i być w pełni zadowolonym‼

Zapraszamy Was do szkoły o niezwykłej atmosferze, do szkoły przyjaznej i otwartej.....Dołączcie do naszego TEAMU!!

W związku z sytuacją epidemiologiczną nabór w tym roku będzie przeprowadzony z możliwością składania dokumentów w formie papierowej i elektronicznej.

Wniosek o przyjęcie do szkoły po wypełnieniu w Internecie można składać w dniach

od 17 maja do 21 czerwca br. na dwa sposoby:

• w formie papierowej poprzez złożenie wydrukowanego i podpisanego wniosku oraz wymaganych dokumentów w sekretariacie szkoły,

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej należy uzupełnić:

• od 25 czerwca do 14 lipca 2021 r. do godz. 15.00 – o świadectwo ukończenia szkoły i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Wnioski wraz z załącznikami przesłane w formie elektronicznej należy wydrukować  i dołączyć do dokumentacji rekrutacyjnej.

Potwierdzenie woli uczęszczania do szkoły w dniach od 23 do 30 lipca 2021 r. do godz. 15  odbywa się w formie wyłącznie papierowej poprzez dostarczenie do szkoły oryginałów wymaganych dokumentów.

Szczegóły dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych znajdują się na stronie: