Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W ramach programu "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej", Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie umożliwi  bezpłatne użyczenie uczniom sprzętu komputerowego. Szczegóły i zasady realizacji użyczenia laptopów określa regulamin.

Osoby chętne do skorzystania z możliwości bezpłatnego użyczenia laptopa proszone są o złożenie wniosku poprzez komunikator iDziennika do wicedyrektora szkoły Pana Dariusza Niepokoja do dnia 22.05.2020r. Prawdopodobny termin rozpatrzenia wniosków to 25.05.2020r. Informacja zwrotna zostanie podana również przez komunikator w iDzienniku.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk