Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

W ramach programu "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej", Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie umożliwi  bezpłatne użyczenie uczniom sprzętu komputerowego. Szczegóły i zasady realizacji użyczenia laptopów określa regulamin.

Osoby chętne do skorzystania z możliwości bezpłatnego użyczenia laptopa proszone są o złożenie wniosku poprzez komunikator iDziennika do wicedyrektora szkoły Pana Dariusza Niepokoja do dnia 22.05.2020r. Prawdopodobny termin rozpatrzenia wniosków to 25.05.2020r. Informacja zwrotna zostanie podana również przez komunikator w iDzienniku.