Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

Zgodnie z komunikatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 7 maja 2020 r. informujemy, że dotychczasowe terminy w harmonogramie rekrutacji są nieaktualne‼️‼️
Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/21 do klas pierwszych przeprowadzone zostanie według nowych terminów określonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

O nowych terminach poinformujemy niebawem na stronie internetowej szkoły i szkolnym fb.