Zawieszenie zajęć
W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika, szkoła realizuje nauczanie zdalne w tym okresie. #Zostań_w_domu

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Informujemy, że w związku ze szczególną sytuacją i ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce zmianie ulega termin przekazania świadectw i dyplomów (Informacja dyrektora CKE – 18 marca 2020 r.)

Informację o wynikach tych egzaminów przekażemy każdemu zdającemu indywidualnie poprzez i- dziennik 20 marca 2020 r.

Natomiast świadectwa oraz dyplomy zostaną przekazane w terminie późniejszym, o czym poinformujemy.
Zmianie ulega również termin złożenia deklaracji dla osób, które nie zdały egzaminu i chcą przystąpić do niego w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. W przypadku konieczności przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec/lipiec 2020 należy:

1.pobrać poniższy wzór deklaracji,
- FORMUŁA 2012 (klasy IV Technikum) http://www.oke.krakow.pl/inf/filemgmt/visit.php?lid=5429
- FORMUŁA 2017 (klasy III Technikum) http://www.oke.krakow.pl/inf/filemgmt/visit.php?lid=7043
2. wydrukować i wypełnić go czytelnie,
3. podpisać odręcznie i przechować bezpiecznie w domu,
4. zeskanować lub zrobić zdjęcie i wysłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub przez i-dziennik do p. wicedyrektor Angeliki Majkut do dnia 30 marca 2020r. do godz.12.00.

facebook_page_plugin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na pliki cookie
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk