"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

W związku z sytuacją epidemiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników i  Klientów szkoły, dyrektor podjął decyzję o zastosowaniu nadzwyczajnych środków ostrożności, w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa polegające na tym, że:

  • wprowadza się ograniczenia w zakresie obsługi interesantów; załatwiane będą jedynie sprawy najważniejsze, nie cierpiące zwłoki - wizyty w szkole, które nie są konieczne należy odłożyć na termin późniejszy;
  • dokumenty, które trafią do szkoły będą przechodzić trzydniową kwarantannę; potwierdzenie złożenia dokumentów wysyłane będzie drogą elektroniczną (prosimy o pozostawienie adresu e-mail oraz numeru telefonu);
  • sprawy powinny być załatwiane przede wszystkim telefonicznie lub drogą elektroniczną (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.); wizyty w szkole należy uzgadniać telefonicznie;
  • z pracownikami szkoły należy kontaktować się na następujące numery telefonów:
  • z sekretariatem: 134321681, a także
  • w sprawach  uczniowskich i pracowniczych : 607088919;
  • w sprawach gospodarczych: 604932789;
  • w sprawach finansowo-księgowych: 502146990.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

facebook_page_plugin