W dniu 6 marca br. w audycji "Poranek z TVP3 Rzeszów" Dyrektor Szkoły Andrzej Gregorczyk oraz Pani Wicedyrektor Angelika Majkut, a także przedstawicielka ZUS Rzeszów prezentowali projekt "Przedsiębiorczość w praktyce".

Nasza szkoła jest beneficjentem tego projektu realizowanego w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego. Jesteśmy organizatorem półfinału i finału konkursu w ramach tego projektu.

Warto podkreślić, że partnerami projektu są: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, Krajowa Administracja Skarbowa, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Projekt został objęty honorowym patronatem przez Wojewodę Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Krosna.

Audycję można oglądnąć pod tym adresem.