"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów  7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Szczegóły w REGULAMINIE.

Szkoły zainteresowane udziałem w konkursie wysyłają do dnia 31 stycznia 2020 r. kartę zgłoszenia szkoły (zał. nr 1 do regulaminu) drogą elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , faksem: tel. 13 43 216 81 lub pocztą tradycyjną na adres: Zespół Szkół Ponadpodstawowychh Nr 1 im. Jana Szczepanika, ul. Podkarpacka 16, 38-400 Krosno.

Wykaz biografii oraz linków zewnętrznych związanych z Janem Szczepanikiem znajdują się w wskazanym artykule Wikipedii, a informacje dotyczące historii polski z okresu jego życia (13 czerwca 1872 - 18 kwietnia 1926) w wskazanych artykułach Wikipedii dotyczących XIX oraz XX wieku.

Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży osiągnięć Jana Szczepanika - wybitnego uczonego związanego z naszym regionem (Krosno, Przemyśl, Tarnów), na tle ówczesnych wydarzeń historycznych Polski (w tym Galicji) i pogłębianie wiedzy historycznej z okresu jego życia.

Osoby odpowiedzialne
B. Kopczyk i A. Zając

facebook_page_plugin