8 stycznia 2020 roku w rozgrywkach online Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Finansach i Ekonomii naszą szkołę reprezentowała pięcioosobowa drużyna. W jej skład wchodzili uczniowie z klasy III technik ekonomista: Gabriel Balawajder, Paweł Karamus, Patryk Maślanka, Julia Przybyła, Weronika Wróbel

Reprezentacja SZCZEPANIKA uzyskała 31 pkt. na 40 pkt. możliwych do zdobycia.

Młodzież musiała wykazać się wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin ekonomii, a także podejmować dobre decyzje strategiczne, które umożliwią jej zdobywanie jak największej ilości punktów.

Organizatorem turnieju jest Fundacja BIT MASTERS. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Więcej informacji na stronie www.sukcesnabank.pl .

Opiekun: Angelika Majkut