Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

9 września 2019 roku w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie Nowel. Uczniowie z klas: 2LO ab, 2 LO c, 2TT z p. Bogusławą Kopczyk zaprezentowali fragmenty 10 nowel. W śród nich znalazły się takie utwory, jak np.: „Katarynka” Bolesława Prusa, „Dym” Marii Konopnickiej i „Sachem” Henryka Sienkiewicza, „Rozdziobią nas kruki, wrony” Stefana  Żeromskiego i inne, które wskazała kancelaria Prezydenta RP.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin