Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.
Zobacz więcej

"Przedsiębiorczość w praktyce V"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły ponadpodstawowe z woj. podkarpackiego do udziału w piątej edycji projektu
"Przedsiębiorczośćw praktyce”.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu
Programu Edukacji Ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Aktualne projekty

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

9 września 2019 roku w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie Nowel. Uczniowie z klas: 2LO ab, 2 LO c, 2TT z p. Bogusławą Kopczyk zaprezentowali fragmenty 10 nowel. W śród nich znalazły się takie utwory, jak np.: „Katarynka” Bolesława Prusa, „Dym” Marii Konopnickiej i „Sachem” Henryka Sienkiewicza, „Rozdziobią nas kruki, wrony” Stefana  Żeromskiego i inne, które wskazała kancelaria Prezydenta RP.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin