Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Uczniowie uczęszczający do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych mogą się ubiegać o przyznanie stypendium motywacyjnego - "Semper in altum", Krośnieński Omnibus oraz Stypendium Młodego Zawodowca w terminie od 2 do 10 września br. – za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019.

Ważne. Wnioski należy składać wraz z załącznikami w sekretariacie szkoły

Krośnieński Omnibus-wniosek 2019

Semper in altum-wniosek 2019

Stypendia motywacyjne 2019-pismo

Wniosek-Stypendium Młodego Zawodowca

facebook_page_plugin