Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Uczniowie uczęszczający do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych mogą się ubiegać o przyznanie stypendium motywacyjnego - "Semper in altum", Krośnieński Omnibus oraz Stypendium Młodego Zawodowca w terminie od 2 do 10 września br. – za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019.

Ważne. Wnioski należy składać wraz z załącznikami w sekretariacie szkoły

Krośnieński Omnibus-wniosek 2019

Semper in altum-wniosek 2019