Jan Szczepanik - polski Edison

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej do udziału w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".Trzej laureaci etapu finałowego uzyskują punkty brane pod uwagę w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie przekazujemy informacje dotyczące Miejskiego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych.

Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2019r.

Pliki do pobrania i pismo przewodnie w załącznikach:

Wniosek dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego 2019-2020.

Wniosek 2019 2020 klasy I i II

Uchwała Nr X_260_19 Regulamin Miejskiego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych

Pismo Urzędu Miasta Krosna

Rozliczenie kosztów dojazdu ucznia przez szkołę