Jak każdego roku nasi uczniowie brali udział w wielu akcjach charytatywnych. Zbierali pieniążki na rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Krośnie, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Górę Grosza, Krośnieńskie Hospicjum oraz Adopcję Serca. czyli dla dzieci z Afryki.

Uczniowie zbierali także plastikowe zakrętki dla chorej Emilki, makulaturę, aby pomóc misjom w Afryce, maskotki, aby pomóc chorej Hani.

Wśród działań naszych wolontariuszy znalazły się także: tworzenie papierowych żonkili na Pola Nadziei, dyżurowanie w szatni RCKP, aby zbierać pieniądze dla chorych w hospicjum, pisanie listów w obronie praw człowieka Amnesty Internetional.

Oprócz pojedynczych akcji nasi uczniowie w trakcie całego roku systematycznie pomagają podopiecznym Hospicjum i Domów Pomocy Społecznej w Krośnie.

Drodzy wolontariusze! Dostrzegamy i doceniamy każdy wasz gest oraz czas poświęcony na niesienie pomocy innym. Gratulujemy Wam i dziękujemy!