Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Anonimowa skrzynka na sygnały

Szukaj

Dnia 30 maja 2019 uczniowie I klasy Technikum Ekonomicznego pod opieka wychowawcy p. Eweliny Tokarz i p. Ireny Jakubowicz wzięli udział w zajęciach branżowych organizowanych przez rzeszowski oddział Narodowego Banku Polskiego. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z działalnością i funkcją NBP. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie na temat zasad i sposobu działania Banku. Mogli dowiedzieć się o procesach tworzenia i niszczenia banknotów, wprowadzaniu i wycofywaniu gotówki z obiegu, oraz działalności skarbca. Uczniowie mogli także zobaczyć wystawę poświęconą wielkim, polskim ekonomistom, a także z bliska zobaczyć stare maszyny do liczenia i niszczenia pieniędzy, jak również piękne, zdobione sejfy. Oprócz tego, uczniowie klasy I TE wzięli udział w zwiedzaniu podziemi rzeszowskiego rynku, gdzie mogli usłyszeć o historii miasta i najważniejszych wydarzeniach tego miejsca. 

facebook_page_plugin